Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

[subtitle] Zamanınız Bizim için Önemlidir… [/subtitle]

 

2010 yılında kurulan Turkuaz Bilgisayar; yazılım, danışmanlık, proje, kurumsal satış, bayi satış ve teknik destek departmanlarından oluşan bir sistem entegratörüdür.
Yapısal kablolamadan, server ve storage yapılandırmasına, Local Area ve Wide Area network dizaynlarından, sistem güvenliğine kadar çeşitli konularda projelendirmeler yapmakta ve sistem destek kadrosu ile bu projelerin hayata geçmesini sağlamaktadır.
Bayi Kanal satışı ile Türkiye genelinde bulunan bayilerinin projelerine destek vermektedir.
Kurulduğu tarihten itibaren gelişen ve değişen teknolojik gelişmeleri takip ederek, bu yönde müşterilerine alternatif çözümler sunan Turkuaz Bilgisayar müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır…
Profesyonel kadrosuyla Sektördeki tecrübesini birleştiren Turkuaz Bilgisayar kurumsal müşterilerine, üretici firmaların çeşitli düzeylerde ki partner lıkları ile çözümler sunmaktadır bu anlamda en iyi çözümü iyi fiyat ve iyi kalite ile müşterilerine sunup hızlı çözümler üretmeyi amaç edinmiştir… İlkesi olan müşteri memnuniyeti ile kurulduğundan bu yana bünyesine katılan müşterilerini pörtföyünde tutmuştur.
Turkuaz ekibi sizlere daha fazla verimlilik, daha düşük maliyet ve daha iyi iletişim sağlamak için çalışmaktadır.
Zamanınız Bizim için Önemlidir…

 [h4a] Neden Biz ? [/h4a]

[list type=”list-style1″]

  • Turkuaz yazılımın ana hedefi müşterilerimizin övünerek ürünlerimizden bahsetmesidir.
  • Her şirketin haz aldığı ve o işi yapmasına neden olan bir ana güdüsü vardır. Bu amaç doğrultusunda başarılar elde ettikçe övünür.
  • Yüksek ciro hedefleyen şirketlerde yönetim toplantılarında sadece “Ciro” ve “Satış rakamları” konuşulur, eğer beklentilerin altında ise nasıl yükseltileceği konuşulur.
  • Turkuaz’ın yönetim toplantılarında sadece müşterilerin programları verimli kullanıp kullanmadıkları, personelin müşterilere yeterli ve doğru hizmet verip veremediği, geliştirilmesi gereken modüller ve yeni projeler konuşulur.
  • Bu neden ile Turkuaz yeterli hizmeti vereceğine inanmadan bir ürünü satışa çıkartmaz.
  • Şirketimizde pazarlama departmanı da bulunmamaktadır! Bizim pazarlama departmanımız tüm ekibimizdir.
  • Satış sonrasında dahi müşteriye yürek eritmek, sorularını cevaplamak, müşteri ihtiyaçları ile yakından ilgilenmek ve gerçekten memnun etmek, en kaliteli yazılımı üretmek, sürekli geliştirmek bizim pazarlamamızdır.

[/list]

[blockquote author=”Mehmet Beşir PARLAKOĞLU “] En Zor Şey, Yalnış Yapılan Bir İşi Düzeltmektir.[/blockquote]

Contact Person WhatsApp İle Ulaş