E-Fatura

Anasayfa » E-Fatura

E-FATURA UYGULAMASI

Turkuaz sunduğu e-fatura çözümüyle Maliye Bakanlığı standartlarına uygun e-fatura sistemine geçiş yapın, seçtiğiniz yöntemle fatura üretmeye, alım ve gönderim işlemlerini gerçekleştirmeye hemen başlayın.

Türk Ticaret Kanunu ve Vergi Usul Kanunu ile bazı şirketler için artık bir zorunluluk haline gelen, ancak faturalama süreçlerini kolaylaştırarak istisnasız tüm şirketlere avantajlar sağlayan e-fatura uygulaması Turkuaz güvencesiyle sizi bekliyor.

Turkuaz, e-fatura çözümüyle her ölçekteki şirketin Maliye Bakanlığı standartlarına %100 uyumlu e-fatura sistemine kısa bir süre içerisinde ve zahmetsizce kavuşmasını sağlıyor.

Turkuaz e-fatura uygulaması, e-fatura alım/gönderim işlemlerinde Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından belirlenen e-fatura portalı seçeneği dışında; entegrasyon ve özel entegrasyon seçenekleri sunuyor.

Fatura süreçlerinizi otomatik hale getirin

Elektronik İmza Sunucusu ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) Posta Kutusu ile entegre bir şekilde çalışan ve mevcut altyapınıza entegre edilebilen Turkuaz e-fatura uygulaması, ERP sistemi ile birlikte kullanıldığında fatura alım ve gönderim süreçlerini otomatik olarak gerçekleştiriyor.

Farkımız
Turkuaz E-fatura uygulaması hangi avantajları sunuyor?
Entegrasyon
Mevcut altyapınıza entegre edebilir veya bulut üzerinden sunulan ‘özel entegrasyon’ yöntemiyle altyapı yatırımı yapmadan kullanabilirsiniz.
Tam Uyum
Turkuaz'ın uzman ekibi sayesinde Maliye Bakanlığı standartlarına tam uyumlu e-fatura sistemine kısa sürede kavuşursunuz
Maliyet
Kağıt fatura süreçlerindeki olası tüm risklerden, operasyonel maliyetlerden, posta maliyetlerinden ve arşiv sorunlarından kurtulursunuz.
Fatura Gönderme
Herhangi bir muhasebe yazılımı kullanmıyorsanız, ‘e-fatura’ portalı üzerinden dilediğiniz gibi fatura gönderip alabilirsiniz.
7/24 Destek
Hangi geçiş yöntemini seçerseniz seçin, tüm e-fatura süreçlerinizde Turkuaz deneyimiyle sunduğu 7/24 destek hizmetlerinden faydalanır faturalama süreçlerinizi her zaman kesintisiz şekilde gerçekleştirirsiniz.
Çevre Dostu
Kağıt fatura kullanımını azaltarak çevreye katkı sağlayan yüzlerce Mikro e-fatura kullanıcısı arasına girersiniz.
Contact Person WhatsApp İle Ulaş