Logo Yazılım


Mardin Logo Yazılım

 • Mardin Logo Servisi olarak Mardin bölgesinde hizmet verdiğimiz konular :
 • Logo Muhasebe Programları Satış ve Servis Hizmetleri
 • Mardin Logo Start Servisi – Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri (Eski sürüm Logo Shop Manager Servis Hizmeti)
 • Mardin Logo Go Plus Servisi – Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri(Eski sürüm Logo Go Servis Hizmeti)
 • Mardin Logo Bordro Plus Servisi – Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri (Eski sürüm Logo Bordro Servis Hizmeti)
 • Mardin Logo Tiger Plus Servisi – Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri (Eski sürüm Logo Tiger Servis Hizmeti)
 • Mardin Logo Tiger Enterprise Servisi – Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri
 • Mardin Logo Alınteri Servisi – Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri
 • Mardin Logo GO 3 Servisi – Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri
 • Mardin Logo Mali Müşavir Plus Servisi – Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri
 • Mardin Logo Netsis 3 Entegre Servisi – Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri
 • Mardin Logo Tiger Plus Servisi – Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri
 • Mardin Logo Tiger Enterprise Servisi – Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri
 • Mardin Logo J-Guar Servisi – Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri
 • Mardin Logo Tiger 3 Servisi – Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri
 • Mardin Logo Tiger 3 Enterprise Servisi – Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri
 • Mardin Logo Netsis 3 Enterprise Servisi – Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri
 • Mardin Logo Netsis 3 Standart Servisi – Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri
 • Mardin Logo LKS ve LKS 2 Servisi – Eğitim, Destek ve Satış Hizmetleri
 • Mardin LOGO servisi olarak tüm LOGO ürünlerinde satış ve destek taleplerinizde yanınızdayız. 17 yıllık tecrübemiz ve tamamı sertifikalı, uzman kadromuz ile Nokta Bilgi İşlem olarak her talebinize anında cevap bulacaksınız. LOGO 2000 den fazla olan bayi sayısını 200 e düşürmüştür.Bunun sebebi kaliteyi yakalamak ve en üst seviyede hizmet verebilmektir. Bizde Nokta Bilgi İşlem olarak bu 200 bayii arasındayız. LOGO ELITE SATICI ünvanını taşıyan Nokta bu zamana kadar sayısız projeyi başarıyla gerçekleştirmiştir. İster LOGO kullanıcısı olun isterseniz yeni bir LOGO ürünü satın almak isteyin yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Tüm logo ürünlerinin destek ve servis taleplerini karşılamak için sizlerin yanınızdayız.
 • Kobilere çözüm ortaklığı sunan Mardin Logo Servisi , bu bölgedeki şahıs ve kurumların logo ihtiyaçlarına, servis taleplerine cevap veriyor. Bu konuda profesyonel hizmet veren firma deneyimli kadrosu ile kendini büyütmek isteyen ve bu konuda kaliteli logo eğitim ve destek ihtiyacı duyan firmalara aradığı hizmeti sunuyor. Özellikle yeni kurulan bir iş yeri için bütün programların yüklenmesi ve işlerin kolayca halledilmesi için logo servis hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. İnternet dünyasında sürekli değişen yazılım programları içinde en yeni olanları sizler için yerinde hazırlıyoruz. Lem yazılımda gösterdiğimiz profesyonellik ve düşük maliyetle en çok tercih edilen isimlerin başında yer alıyoruz. Firmanızın uluslararası bir firma olması için doğru ve hızlı yazılım programları yapıyoruz.
 • Her Bölgede Logo Destek Merkezlerine İhtiyaç Var!
 • Ofis ve firma sayısı gittikçe artış göstermektedir. Artık belli bir bölgede ofis yoğunluğu var demek doğru olmaz. Çünkü şimdilerde her yerde ve her bölgede çok ciddi sayıda ofis söz konusu olmuştur. Ev ofislerin de ciddi bir oran elde ettiği günümüzde, tüm bu merkezlerin bir bilgisayar ve donanım desteğine de ihtiyaç duydukları bir gerçektir. Bu başvurulan merkezlerden bir tanesi de Mardin logo servisi oluyor. Pek çok yakın çevresindeki ofis bu merkeze başvurmakta ve ofisleri için ihtiyacı olan tüm donanım ve bilgisayar desteğini almaktadır. Kişiler için bu çok rahatlatıcı olur çünkü bu merkezler son derece profesyonel ekipler ile çalışır.
 • Ofis ve Firmalar için Logo Yazılım Desteği Veren Merkezler Çok Önemlidir!
 • Ofislerin ve firmaların en büyük ihtiyaçlarından bir tanesi de bilgisayar ve donanım desteğinin kendilerine eksiksiz olarak veriliyor olmasıdır. Pek çok firma bu hizmeti dışarıdan alır. Dışarıdan hizmet veren merkezlerden Mardin Logo Servisi de bu işi kalitesi ve profesyonel ekibi yapan nadir firmalardan bir tanesidir. Pek çok ofisin yedekleme, şifreleme ve donanım bakım ihtiyaçları için başvurduğu bir merkez haline gelmiş olan Mardin, uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Özellik ile belirli dönemlerde ciddi ölçüde artan belge yedekleme konusu, ofislerin ve firmaların bu merkezlerden düzenli olarak hizmet almak istemelerine neden olmaktadır.
 • Mardin Logo Start Hizmetleri
 • Sizlerde Logo Start hizmetleri ile stok, maliyet, kasa, fatura, banka, sipariş aynı zamanda ise müşterinizin bütün gerekli olan bilgilerinin takiplerini, kontrollerini ve analizlerini kısa sürede ve kolaylıkla yapılabilmektedir. Bu aşamalarda poliklinikler, sigortacılar, kırtasiyeler, çiçekçiler, emlakçılar, yapı malzemeleri satışı yapan yerler, dershaneler bu alanlarda bu hizmetlerden etkili şekillerde yararlanmaktadır. Aynı zamanda oto galerileri, fırınlar, pastaneler vb. gibi muhasebelerini dışarıdan yapan ve takip eden tek kullanıcılı olan küçük işletmeler start sistemleri ile günlük işlemlerini daha etkin ve verimli izleyip bütün gerekli yöntemlerini kişilere sunmaktadır. Ayrıca start iş yüklerinizi hafifletirken de sizlerin tek bir yerden işletmeniz ile ilgili olarak her bir detayı takip etmenin de ve artan karlılığınızı izlemenin keyfini sizlerde çıkartabilirsiniz.
 • Mardin Logo Go Plus ve Logo Go 3 Hizmetleri
 • Konusunda uzman ve deneyimli olan firmamız Mardin bölgesinde Logo Go Plus – Logo Go 3 ve diğer gerekli ayrıca merak ettiğiniz bütün bilgi ve hizmetlerde yanınızda olmaya devam ediyoruz. Go Plus hizmetleri stok, satın alma, satış alanları, finansal, genel muhasebe, bordo, duran varlık yönetimleri ve diğer gerekli olan bütün işlemlerinizde kısa sürede ve etkili şekillerde gerçekleşmektedir. Bu sistem ile raporlarınızı ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilirsiniz ve sade olan ara yüzü sayesinde de iş yapış şekillerine göre özelleştirebilmektedir. Aynı zamanda renk, beden ve ayrıca cins takipleri için de özel kodlamalar da etkili şekillerde yapılmaktadır. Yazıcı tanımlamalarını sizlerde kısa sürede yaparak bütün yazıcılardan çıktıları alabilirsiniz.
 • Mardin Tiger Enterprise ve Logo Tiger 3 Ürünleri
 • Tiger Enterprise – Tiger 3 ürün ve hizmet alanları, satın alma, üretim ve aynı zamanda dağıtım özellikleri ve ayrıca bu önemli ve temel faaliyetleri de etkili şekillerde göstermektedir. Mardin hizmet alanlarında bütün gerekli olan faaliyetleri destekleyen planlamalar, finans ve insan kaynakları yönetimleri ile de şirket içi süreçlerinde ise detaylı takip eden ve sonuçlarını da analiz eden orta ve büyük şekillerde olan işletmeler ve kurumlar için en etkili şekillerde kullanılan ve oldukça da geliştirilmiş bir ERPyazılımlıdır. Bu sistemler bilinmesi gerekmektedir ki insan kaynakları yönetimleri şirket içi süreçleri kısa sürede optimize ederken diğer bir yanda ise tedarikçi ve müşterileri ile de gerekli olan bütün etkinlikleri artırmaktadır.
 • Mardin Logo Eğitim, Satış ve Destek
 • Aradığınız bütün gerekli hizmetleri ve bilgileri Mardin merkezimizden kısa sürede ve etkili şekillerde alabilirsiniz. Ayrıca farklı sektörlerde olan ve ayrıca faaliyet gösteren bütün işletmelerin gerekli olan bütün ihtiyaçlarını karşılayan Tiger Plus yapılan bütün Bt yatırımları ile etkin kaynak kullanımlarını etkili şekillerde sağlanmaktadır. Maliyetleri, iş güçleri ve aynı zamanda zamanlama avantajları ile de yatırımlarınız kısa sürede verimliliğe dönüşecektir ve yaygın erişim hizmetlerini de sağlamaktadır. Buna göre en yaygın uygulama çözümlerini sunan logo yazılımları ise yetkin olan iş ortakları ile etkili şekillerde faaliyet gösterdiği ülkelerde de Tiger Plus kullanan bütün işletmelere de tam destek hizmetlerini sunmaktadır ve uluslararası raporlama imkanları ile sınır ötesi ihtiyaçlarınızda da yanınızda olmaktadır.
 • Mardin Perakendecilik Çözümleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler
 • Mardin bölgesinde sizlerde bütün gerekli alanlarda ve merak ettiğiniz bilgileri uzman ve deneyimli kişilerden gerekli hizmetleri ve bilgileri alabilirsiniz Bu çözüm noktaları, stok, fatura, cari hesaplar, kampanyalar, çek ve senetler, talep yöntemleri, dövizli hesap makinası, go standart raporlama araçları, görev zamanlayıcıları, yönetim konsolları, go webmaster bölümlerinden oluşmaktadır. Perakendecilik çözümlerinin bütün kullanıcı dostu kolay ara yüzü öğrenme süreçlerini kısaltmakta oldukça etkin ve keyifli bir şekilde kullanım olanaklarını kişilere sunmaktadır. Mağazalarda yer alan bütün kritik süreçleri kolaylıkla, hızlı ve güvenli bir şekilde takip ederken de kararlarınızı etkin bir şekilde alıp, verimlilikleri de en üst düzeylere çıkartabilirsiniz. Mağazalarınız üzerinizdeki bütün kontrolleri artırmak için etkin çözümler sunmaktadır ve iş güçlerinde ise oldukça da tasarruf sağlayarak verilerinizi artırmada yardımcı olur.
 • Mardin Tiger Plus Özellikleri
 • Tiger plus sistemleri bilinmesi gerekmektedir ki günümüzde dünyanın yaklaşık olarak 30?dan fazla ülkesine yazılım ihracatını gerçekleştirmektedir. Buna göre de ülkemizde ise yaklaşık olarak 170 bin firmada 1 milyon 300 binin üzerinde kullanıcılar ile Türkiye uygulama yazılımları pazarı ve lideri logodan oluşmaktadır. Aynı zamanda uluslararası standartlara göre ve Türkiye koşul ve şartlarını en uygun olan ERP yazılımı Tiger Plus olmaktadır. Diğer yandan ise işletmelerin ise kurumsal ve operasyonel stratejilerini desteklemektedir ve bu işletmeler için de kısa sürede tam uyum sağlamaktadır. İç ve dış pazarlarda rekabet üstünlüğü gerektirir, büyüme süreçlerini de ayrıca tam olarak destekleyen sistemlerin başında her zaman yer almaktadır.
 • Mardin Logo Perakendecilik Çözümleri
 • Perakendecilik çözümlerinde mutlaka bilinmesi ve uygulanması gereken bazı aşamalar ve noktalar bulunmaktadır. Bu sistemler ile sizlerde hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz ve verimliliğinizi en etkili şekillerde arttırarak rekabet alanlarında önce geçebilirsiniz. Bu logo sistemlerinin mağazaların operasyonel faaliyetlerinin otomasyonu ve etkin yöntemleri için de kısa sürede geliştirilen bir çözüm olmaktadır. Bu noktada örme, konfeksiyon, ayakkabı, çeyiz, halı mobilya, kozmetik, oyuncak, beyaz eşya vb. alanlarda müşterilerinizin isteklerine en etkili şekillerde hızlı yanıt vererek müşteri memnuniyetini artırmak, etkin şekillerde ödeme takiplerini kişilere sunmaktadır. Ayrıca stok kontrolleri yaparak daha verimli çalışmaları için de gerekli tasarlanmaları yapılmaktadır. Gerekli çözümler aşamasında dinamizme kolay kullanım ve esneklikle cevap veren modüller ve uygulamaları bir arada içermektedir.
 • Mardin Mali Müşavir Hizmetleri
 • Mali müşavir plus oldukça zengin özelliklere sahip olan seti ve pratik kullanımı ile kişilere serbest muhasebeci ve serbest muhasebeci mali müşavir içi özel olarak tasarlanan bir muhasebe yazılı olarak etkili şekillerde kullanımları sağlanmaktadır. Bu mali müşavir sistemlerinde yer alan plus, mali müşavir büro yönetimi, muhasebe, mali tablolar, bordro, sabit kıymetler ve aynı zamanda ise işletme defteri modüllerini içerisinde etkili şekillerde barındırmaktadır. Bu ürünlerin ise diğer logo ürünleri ile eş kod ve veri yapıları müşteri verilerinin aktarımlarını ve işlenmelerini son derece kolaylaştırmaktadır. Bu sayede ise bütün stok, fatura, çek, senet, banka, cari hesap, kasa vb. sistemlerin modüllerinden girilmiş olan bütün günlük hareketler istendiği zamanlarda genel muhasebe programlarına aktarılmaktadır.
 • Mardin Logo Startlarının Avantajları Nedir?
 • Logo standartlarının birçok farklı avantajları ve yararları bulunmaktadır. Buna göre kısa sürede başlama ve kullanım kolaylıklarını kişilere sunmaktadır. Kart oluşturma sihirbazları ile sizlere işe hemen başlamada yardımcı olur. Ayrıca sık kullanılanlar kayıtlar ile de hızlı veri girişlerini yapmaktadır. Otomatik kayıtların sistemlerinde yer alan ekleme ile kayıtlara girerken vakit ve zaman kaybetmeden günlük olan işlerinizde zaman tasarrufunuz ve artan verimliliklerini sizlere sunmaktadır. Diğer yandan fiyat KDV güncelleme, faturalama ve aynı zamanda ise onaylama işlemlerini de toplu olarak yapmanızda sizlere yardımcı olur. Sık aralıklar ile kullandığınız dosyalara ve raporlara tek tuşla kısa sürede ulaşabilirsiniz. Müşterilerinizin ödemelerini ve ödemediklerinde riskleri takip edebilirsiniz ve firmalarınızda ise kolay bir denetleme ve izlenebilirlik yaratabilirsiniz.
 • Mardin Logo Yazılımları Kobilerin Hizmetinde
 • Go plus sistemleri bilindiği üzere farklı sektörlerden kobilerin bütün malzeme yönetimlerinden satın almaya yönelik olarak muhasebe satışlarından yönetimlerine kadar bütün temel süreçlerini en etkili ve verimli bir şekilde yöneten ayrıca kullanımı en kolay iş yazılımı olmaktadır. Ayrıca Go Plus oldukça pratik kullanımı, uyumlu yapıları ve son derece de kapsamlı olan fonksiyonları ile dağıtım, hizmet eğitim, inşaat, tekstil, medya, sağlık ve ayrıca daha birçok ve farklı sektörlerden işletmelerin bütün ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayacak iş süreçlerini kısa sürede hızlandırmaktadır. Bu yazılım, stok, satın alma, satış alanları, finansal, genel muhasebe, bordro, duran varlık yönetimlerini ve diğer gerekli olan bütün işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirmenizde sizlere yardımcı olmaktadır.
 • Logo Muhasebe Programları Danışma Hizmetleri
 • Tüm logo programları ile ilgili danışmanlık hizmeti
 • Logo Muhasebe Programları Eğitim Hizmetleri
 • Logo Start eğitim hizmeti
 • Logo Go Plus Eğitim Hizmeti
 • Logo Bordro Plus Eğitim Hizmeti
 • Logo Tiger Eğitim Hizmeti
 • Logo Tiger Enterprise Eğitim Hizmeti
 • (Tüm eski sürüm Logo Programları egitim hizmetleri Alınteri, GO, Shopmanager, Bordro, LKS, LKS2)
 • Diğer Logo Muhasebe Programları Destek Hizmetleri
 • Telefon ile Logo Muhasebe Programları desteği
 • Uzakdan bağlantı ile Logo Muhasebe Programları desteği
 • Database kurtarma işlemleri ve veri kurtarma
 • Tüm Logo programları güncelleme hizmeti
 • Tüm Logo muhasebe programları kurulumu
 • Yedek alma işlemleri
 • Veritabanı kurtarma
 • Fatura dizaynları
 • Logo Start kurulumu
 • Logo Go kurulumu
 • Logo Go Plus kurulumu
 • Logo Bordro kurulumu
 • Logo Bordro Plus kurulumu
 • Logo Tiger kurulumu
 • Logo Tiger Plus kurulumu
 • Logo TigER enterprise kurulumu
 • Lkswn Hatası Çözümü
 • Sql Hatası Çözümü
 • Veri Tabanı Onarma
 • kayıt Dosyalarındaki hataların çözümü
 • Fatura Dizaynı
 • Sicil Kartı Hatası Çözümü
 • Sql Server Hatası Çözümü
 • Bağlantı Hatası Çözümü
 • Logo winlicense hatası çözümü
 • Logo Go Bilgi Kurtarma